Státní jazyková zkouška-Angličtina Všeobecná (velká) státnice

SOKRATES patří mezi jednu z mála institucí v ČR s právem Státní jazykové zkoušky z mnoha jazyků s celostátní platností. Velká i malá státní zkouška se koná zpravidla dvakrát ročně v termínech listopad a květen. Státní zkoušku je možné absolvovat i bez předchozího kurzu, ovšem cena za její vykonání je pochopitelně standardní. Podívejte se, zda Vám termín a časová dotace našich kurzů vyhovují a ušetřete!
Využijte také širokých možností individuální jazykové přípravy. Více informací na sokrates@sokrates.cz nebo 800 100 570.

Termíny

Zvolte místo konání:

Ostrava - místo konání: VOŠ SOKRATES, Mjr. Nováka 34

mapa - dopravní spojení

  • Angličtina Všeobecná (velká) státnice
  • Kód: AJSZVOV
  • Pátek - Pátek (23.5.2014 - 23.5.2014)
  • 3 hodin, 5490,-
  • Využijte také širokých možností individuální jazykové přípravy. Více informací na sokrates@sokrates.cz nebo 800 100 570.
Opava - Střední průmyslová škola stavební - místo konání: Mírová 3
Nový Jičín - místo konání: EDUCA - Střední odborná škola, s.r.o., B. Martinů 1994/4

 
 
 

Vyšší odborná škola SOKRATES®

VOŠ SOKRATES® navazuje na šestnáctiletou tradici Institutu vzdělávání SOKRATES®, jehož vzdělávacími programy prošlo více než devadesát tisíc studentů. Toto funkční spojení zahrnuje několik výhod. Jedná se zejména o etablované prostředí aktivit vzdělávacích programů, se stabilním pedagogickým sborem a zázemím vlastních prostor s multimediálními učebnami.


Více »