VOŠ SOKRATES

Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost
Volejte zdarma 800 888 989 Přihláška
Studentům nabízíme právní vzdělání
Pro naše studenty
máme novou soudní síň
Praxe
v českých i zahraničních firmách
Studenti
mají praxi
u soudu

Speciální nabídka

5. Prosinec 2016

Informace k přihláškám na VOŠ SOKRATES

specialni-nabidka

Zarezervujte si včas studium na VOŠ SOKRATES pro školní rok 2017/2018! Termín uzávěrky přihlášek je stanoven na 31.1.2017! Získejte titul DiS.!

více

Novinky

5. Prosinec 2016

Exkurze studentů do budovy soudu

SOKRATES VOŠ novinky soud

Studenti VOŠ SOKRATES v rámci výuky navštívili Okresní soud v Ostravě-Porubě, kde měli příležitost zúčastnit se několika soudních jednání. Na konci každého jednání hovořili přímo se soudcem.

více
28. Listopad 2016

Host na VOŠ SOKRATES

novinka-3

Stovka studentů ostravské VOŠ SOKRATES si přišla poslechnout přednášku ekonoma a bývalého viceguvernéra České národní banky Luďka Niedermayera o Evropské unii, euru i energetické politice.

více
21. Listopad 2016

Uplatnění na trhu práce

novinka-1

Využijte této možnosti, kterou Vám nenabídne žádná jiná vysoká škola a staňte se žádanými na trhu práce! Studenti vykonávají praxi přímo na pracovištích našich partnerů.

více

Sokrates.cz

Přípravné kurzy na VŠ, pořádané v rámci programů Institutu vzdělávání SOKRATES®, již osmnáctým rokem umožňují studentům vhodnou přípravu z témat vyžadovaných u přijímacích zkoušek na vysokých školách. Výuka probíhá v prostorách příslušných univerzit, a to jak teoreticky, tak zejména procvičováním množství testů z minulých let a je garantována pedagogy z jednotlivých vysokých škol. více

Doporučujeme

banner_fakulta_czbanner_pripravabanner_sokrates_jaz_skolabanner_sokratesekbanner_evropa_2