VOŠ SOKRATES

Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost
Volejte zdarma 800 888 989 Přihláška
Studentům nabízíme právní vzdělání
PŘEDŠKOLNÍ
A MIMOŠKOLNÍ PEDAGOGIKA
KVALIFIKACE PODLE ZÁKONA O PEDAGOGICKÝCH PRACOVNÍCÍCH
Pro naše studenty
máme novou soudní síň
Praxe
v českých i zahraničních firmách
Studenti
mají praxi
u soudu
DVĚ NOVÉ POČÍTAČOVÉ UČEBNY
Celkem 42 míst
Nové špičkové IT vybavení

Úřední deska

14. Srpen 2017

Informace k přihláškám na VOŠ SOKRATES

specialni-nabidka

Zarezervujte si studium na VOŠ SOKRATES pro školní rok 2017/2018! Termín uzávěrky přihlášek je stanoven na 25.8.2017! Získejte titul DiS.!

více

Novinky

14. Srpen 2017

Exkurze studentů do budovy soudu

SOKRATES VOŠ novinky soud

Studenti VOŠ SOKRATES v rámci výuky navštívili Okresní soud v Ostravě-Porubě, kde měli příležitost zúčastnit se několika soudních jednání. Na konci každého jednání hovořili přímo se soudcem.

více
7. Srpen 2017

Uplatnění na trhu práce

novinka-1

Využijte této možnosti, kterou Vám nenabídne žádná jiná vysoká škola a staňte se žádanými na trhu práce! Studenti vykonávají praxi přímo na pracovištích našich partnerů.

více
31. Červenec 2017

Host na VOŠ SOKRATES

novinka-3

Stovka studentů ostravské VOŠ SOKRATES si přišla poslechnout přednášku ekonoma a bývalého viceguvernéra České národní banky Luďka Niedermayera o Evropské unii, euru i energetické politice.

více

Vysoká škola sociálně správní

Součástí skupiny našich škol se stala nově Vysoká škola sociálně správní, kde mohou absolventi VOŠ SOKRATES pokračovat ve studiu několika oborů. Pro absolventy oboru Obecně právní činnost se jeví vhodným pokračování ve studiu v oboru Veřejná ekonomika a správa a pro absolventy oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika pak v oborech Sociální práce nebo Management v sociální sféře. Absolventi VOŠ mohou využít mnoha benefitů, vč. možného nástupu do 2. ročníku nebo při splnění dalších podmínek i započtení již zaplaceného školného na VOŠ. více

NOVĚ!!! Předškolní a mimoškolní pedagogika

Od 1.9.2017 otevíráme program v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika. Absolvent získá titul DiS. a bude splňovat kritéria zákona o pedagogických pracovnících. Jako kvalifikovaný pedagog pak může působit jako učitel(ka) v mateřské škole. Podle oficiálních statistik MŠMT je nezaměstnanost absolventů VOŠ v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika 0%. Nabízíme možnost pokračování studia na partnerské vysoké škole s nástupem do 2. ročníku a vrácení školného.
více