Přípravný kurz na Právnické VŠ se skládá ze tří celků, a to Obecných studijních předpokladů, Základů společenských věd a navíc z Testů studijních předpokladů. Každý z těchto celků je dále členěn na jednotlivé části, kde naleznete výklad dané problematiky a test k ověření svých znalostí. Otázky v testech jsou náhodně vybírány z databáze úloh, pokaždé se Vám tedy zobrazí jiné otázky. Po odeslání k hodnocení, získáváte okamžitě zpětnou vazbu k jednotlivým otázkám. Také každý oddíl jako celek obsahuje celkový test.


Rovněž máte možnost si zakoupit pouze dílčí části kurzu, a to přesně ty, které si chcete procvičit. Na níže uvedených odkazech naleznete jednotlivé dílčí části z:

Doporučujeme Vám také prezenční kurzy, které probíhají v Brně, Olomouci a Ostravě. 

Zároveň jsme pro Vás vybrali vhodné učebnice pro přípravu na Právnické VŠ.

Cena: 1499,- Kč (Stačí se registrovat, zvolit platební metodu a ihned po zaplacení je Vám kurz zpřístupněn.)

K OBJEDNÁVCE


Přípravný kurz na Právnické VŠ se skládá ze dvou celků, a to Obecných studijních předpokladů a Základů společenských věd. Každý z těchto celků je dále členěn na jednotlivé části, kde naleznete výklad dané problematiky a test k ověření svých znalostí. Otázky v testech jsou náhodně vybírány z databáze úloh, pokaždé se Vám tedy zobrazí jiné otázky. Po odeslání k hodnocení, získáváte okamžitě zpětnou vazbu k jednotlivým otázkám. Také každý oddíl jako celek obsahuje celkový test.


Rovněž máte možnost si zakoupit pouze dílčí části kurzu, a to přesně ty, které si chcete procvičit. Na níže uvedených odkazech naleznete jednotlivé dílčí části z:

Doporučujeme Vám také prezenční kurzy, které probíhají v Brně, Olomouci a Ostravě.

Zároveň jsme pro Vás vybrali vhodné učebnice pro přípravu na Právnické VŠ.

Cena: 999,- Kč (Stačí se registrovat, zvolit platební metodu a ihned po zaplacení je Vám kurz zpřístupněn.)

K OBJEDNÁVCE