Databáze VŠ VZDĚLÁVÁNÍ PEDAGOGŮ BLENDED LEARNING
Chceš být
MUDr., JUDr., Mgr.
nebo Ing.?
Naše knihy
Vás připraví
Přípravné kurzy
ON-LINE
Příprava na státní přijímací zkoušku na střední školu

O nás

SOKRATES®SOKRATES příprava foto text5 zajišťuje komplexní jazykové služby, další vzdělávání pedagogických pracovníků, rekvalifikační kurzy a firemní vzdělávání.  Provádíme mimo jiné vlastní nakladatelskou činnost. V neposlední řadě vytváříme přijímací testy a organizujeme přijímací řízení pro vysoké školy.

SOKRATES® je v roce 2020/2021 zařazen do vyhlášky MŠMT, tzn., že na jeho studenty po maturitě se vztahuje statut STUDENTA s výhodami, které garantuje stát. Pro studenty to znamená např. státem hrazené povinné zdravotní i sociální pojištění, započítání doby studia jako soustavné přípravy na povolání (důchodové pojištění), pro rodiče možnost přídavků na děti, studentské slevy, např. MHD apod.

Poskytuje studentům plný informační servis týkající se vysokých škol v ČR i v zahraničí prostřednictvím informačního centra v Ostravě. Využít lze bezplatnou informační linku 800 100 570.

SOKRATES příprava foto text6

Aktivně se podílíme na kulturním a sportovním životě v jednotlivých regionech, které také finančně podporujeme. Každoročně vyhlašujeme soutěže pro středoškolské i vysokoškolské studenty se zajímavými odměnami. Účastníme se také výstav vysokého či středního školství, jako je např. brněnský GAUDEAMUS.