Garance vrácení školného v případě nepřijetí na VŠ
Databáze VŠ VZDĚLÁVÁNÍ PEDAGOGŮ BLENDED LEARNING
Chceš být
MUDr., JUDr., Mgr.
nebo Ing.?
GARANCE VRÁCENÍ ŠKOLNÉHO
Naše knihy
Vás připraví
Přípravné kurzy
ON-LINE
Příprava na státní přijímací zkoušku na střední školu

O nás

Kurzy SOKRATES®  jsou akreditovány Ministerstvem školství mládeže a tělovýchovy (akreditováno pod č.j. MSMT-18609/2017-1 a MSMT-384/2014-1/85), které se specializují již dvacátý druhý rok na přípravu studentů pro přijímací zkoušky na vysoké školy v rámci tzv. nultých ročníků.SOKRATES příprava foto text5 Zajišťujeme také komplexní jazykové služby, další vzdělávání pedagogických pracovníků, rekvalifikační kurzy a firemní vzdělávání.  Provádíme mimo jiné vlastní nakladatelskou činnost. V neposlední řadě vytváříme přijímací testy a organizujeme přijímací řízení pro vysoké školy.

SOKRATES® je v roce 2019/2020 zařazen do vyhlášky MŠMT, tzn., že na jeho studenty po maturitě se vztahuje statut STUDENTA s výhodami, které garantuje stát. Pro studenty to znamená např. státem hrazené povinné zdravotní i sociální pojištění, započítání doby studia jako soustavné přípravy na povolání (důchodové pojištění), pro rodiče možnost přídavků na děti, studentské slevy, např. MHD apod.

Poskytuje studentům plný informační servis týkající se vysokých škol v ČR i v zahraničí prostřednictvím informačního centra v Ostravě. Využít lze bezplatnou informační linku 800 100 570.

SOKRATES příprava foto text6Kurzy SOKRATES® prošlo více jak sto čtyřicet tisíc spokojených studentů, kteří byli přijati na vysokou školu. Výhodou vzdělání u nás je 22letá tradice a zkušenost, až 90% úspěšnost našich studentů u přijímacích zkoušek (neúspěšným studentům zdarma posoudíme přijímací test a zpracujeme “odvolání”), pozitivní reference a zejména záruka kvalifikovaných vysokoškolských pedagogů a výuky na vysokých školách. V případě nepřijetí na vysokou školu, GARANTUJEME VRÁCENÍ ŠKOLNÉHO.

Pořádáme také přípravné kurzy ON-LINE, kde si můžete procvičovat zvolené přijímací zkoušky nanečisto odkudkoliv, kdykoliv a kolikrát chcete! Výhodou také je, že si můžete zakoupit jak celkový kurz ON-LINE, tak pouze Vámi zvolenou dílčí část kurzu, ve které si prozatím nejste jisti. Zároveň, pokud již máte pocit, že umíte vše, můžete si objednat pouze testy ze zvoleného oboru a otestovat své znalosti s ojedinělou akční nabídkou, která doplňuje program akčních slev a program garance vrácení školného v případě nepřijetí na vysokou školu. Více o on-line kurzech na www.sokrates.cz/epriprava.

Aktivně se podílíme na kulturním a sportovním životě v jednotlivých regionech, které také finančně podporujeme. Každoročně vyhlašujeme soutěže pro středoškolské i vysokoškolské studenty se zajímavými odměnami. Účastníme se také výstav vysokého či středního školství, jako je např. brněnský GAUDEAMUS.