Garance vrácení školného v případě nepřijetí na VŠ
Databáze VŠ VZDĚLÁVÁNÍ PEDAGOGŮ BLENDED LEARNING
Chceš být
MUDr., JUDr., Mgr.
nebo Ing.?
GARANCE VRÁCENÍ ŠKOLNÉHO
Naše knihy
Vás připraví
Přípravné kurzy
ON-LINE
Příprava na státní přijímací zkoušku na střední školu

O nás

Institut SOKRATES®  je organizace akreditovaná Ministerstvem školství mládeže a tělovýchovy (akreditováno pod č.j. MSMT-18609/2017-1 a MSMT-384/2014-1/85), která se specializuje již dvacátý druhý rok na přípravu studentů pro přijímací zkoušky na vysoké školy v rámci tzv. nultých ročníků.SOKRATES příprava foto text5 Zajišťuje také komplexní jazykové služby, další vzdělávání pedagogických pracovníků, rekvalifikační kurzy a firemní vzdělávání.  Provádí mimo jiné vlastní nakladatelskou činnost. V neposlední řadě vytváří přijímací testy a organizuje přijímací řízení pro vysoké školy.

SOKRATES® je v roce 2018/2019 zařazen do vyhlášky MŠMT, tzn., že na jeho studenty po maturitě se vztahuje statut STUDENTA s výhodami, které garantuje stát. Pro studenty to znamená např. státem hrazené povinné zdravotní i sociální pojištění, započítání doby studia jako soustavné přípravy na povolání (důchodové pojištění), pro rodiče možnost přídavků na děti, studentské slevy, např. MHD apod.

Institut SOKRATES® poskytuje studentům plný informační servis týkající se vysokých škol v ČR i v zahraničí prostřednictvím informačního centra v Ostravě. Využít lze bezplatnou informační linku 800 100 570.

SOKRATES příprava foto text6Branami společnosti SOKRATES® prošlo více jak sto čtyřicet tisíc spokojených studentů, kteří byli přijati na vysokou školu. Výhodou vzdělání u nás je 22letá tradice a zkušenost, až 90% úspěšnost našich studentů u přijímacích zkoušek (neúspěšným studentům zdarma posoudíme přijímací test a zpracujeme “odvolání”), pozitivní reference a zejména záruka kvalifikovaných vysokoškolských pedagogů a výuky na vysokých školách. V případě nepřijetí na vysokou školu, GARANTUJEME VRÁCENÍ ŠKOLNÉHO.

SOKRATES také pořádá přípravné kurzy ON-LINE, kde si můžete procvičovat zvolené přijímací zkoušky nanečisto odkudkoliv, kdykoliv a kolikrát chcete! Výhodou také je, že si můžete zakoupit jak celkový kurz ON-LINE, tak pouze Vámi zvolenou dílčí část kurzu, ve které si prozatím nejste jisti. Zároveň, pokud již máte pocit, že umíte vše, můžete si objednat pouze testy ze zvoleného oboru a otestovat své znalosti!s ojedinělou akční nabídkou, která doplňuje program akčních slev a program garance vrácení školného v případě nepřijetí na vysokou školu. Více o on-line kurzech na www.sokrates.cz/epriprava.

Institut vzdělávání SOKRATES® se aktivně podílí na kulturním a sportovním životě v jednotlivých regionech, které také finančně podporuje. Každoročně vyhlašuje soutěže pro středoškolské i vysokoškolské studenty se zajímavými odměnami. Účastní se také výstav vysokého či středního školství, jako je např. brněnský GAUDEAMUS.