Databáze VŠ VZDĚLÁVÁNÍ PEDAGOGŮ BLENDED LEARNING
BLENDED LEARNING
kompletní zajištění projektových aktivit výzvy OP VK 57
Přípravné kurzy
ON-LINE
Chceš být
MUDr., JUDr., Mgr.
nebo Ing.?
Příprava na státní přijímací zkoušku na střední školu
GARANCE VRÁCENÍ ŠKOLNÉHO
Naše knihy
Vás připraví

Jazyková škola

Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky SOKRATES® připravila celou řadu jazykových služeb. Nabídka je sestavena tak, aby splňovala nejrůznější požadavky na jazykové vzdělávání, překlady a tlumočení. International education conceptJazyková škola SOKRATES® je jako jedna z mála institucí zapsána do rejstříku škol a školských zařízení Ministerstva školství a má právo působit jako škola, která může s využitím vlastních pedagogů a ve vlastních prostorách provádět státní jazykovou zkoušku, na kterou také připravuje. Schválení jazykové školy jako instituce s právem státní jazykové zkoušky je vrcholem certifikace kvality každé jazykové školy.

Vybrat si lze z jazykových kurzů pro veřejnost probíhajících zpravidla jednou týdně, dále z kurzů intenzivních a individuálních. Nabízíme také firemní výuku, výuku pro konzervativní a v neposlední řadě přípravu k certifikovaným a státním jazykovým zkouškám. Jazykové kurzy pro veřejnost poskytujeme ve dvou základních úrovních – začátečníci a pokročilí. Jedná se o kurzy obecné angličtiny, němčiny, španělštiny, italštiny, ruštiny a francouzštiny. K výuce jsou používány moderní osvědčené učební texty. Studentům, kteří moderní učebnice nepovažují za to pravé, nabízíme kurzy pro konzervativní. V nich budou k výuce používat tradiční učebnice. Intenzivní kurzy v sobě zahrnují zpravidla 48 hodin výuky ve dvou týdnech, probíhají vždy od pátku do neděle. Studenti si mohou vybrat ze dvou variant, intenzivní obecný kurz nebo intenzivní příprava k certifikovaným zkouškám. Využijí ho jistě v plné míře studenti před odjezdem do zahraničí, stejně jako ti, kteří se hodlají ucházet o zaměstnání s požadavkem cizího jazyka a své znalosti potřebují “nastartovat”. Kurz “Intenzivní příprava k jazykové zkoušce” je sestaven tak, aby studenti za dobu výuky prošli jednotlivé části zkoušky a otestovali si svou připravenost testem nanečisto. Maximálně se přizpůsobit potřebám studenta, časově i obsahově, je cílem individuálních kurzů. Je dobře známa potřeba rozvíjet jazykové znalosti zaměstnanců a to především na odborné úrovni. Nabízíme firemní výuku ze speciálních ověřených učebních textů pro daný obor. Jsme schopni přizpůsobit se požadavkům zaměstnavatele na čas i místo. Samozřejmostí je průběžné sledování pokroku studentů.

Travel the world baggage monument conceptPřípravné kurzy k certifikovaným zkouškám Cambridge ESOL a City and Guilds jsou určené studentům na úrovni “pokročilý”. V rámci těchto kurzů jsou studenti připravováni na jednotlivé části zkoušky. Vychází se ze zadání zkoušek minulých let. Se studenty jsou také procházeny nejčastější chyby vyskytující se u zkoušek. Samozřejmostí jsou materiály určené pro přípravu k dané zkoušce a celá zkouška nanečisto. Studijní skupiny v našich kurzech tvoří 5-12 studentů. Kurzy vedou zkušení čeští lektoři a rodilí mluvčí. Jistě stojí za zmínku, že v týmu našich lektorů je i člen zkušební komise Cambridge ESOL. Výuka probíhá po celé České republice, zejména v krajských a okresních městech. Škola vydává absolventům Certifikát o absolvování kurzu, který může usnadnit např. vstup do zaměstnání. V rámci našich kurzů obdrží studenti materiály zdarma a velice příjemné slevy na učebnice a související literaturu.

Jsme připraveni vyřešit Váš problém s překlady i tlumočením. Požadavek zpracujeme v co možná nejkratším termínu. Nabízíme jednorázovou i dlouhodobou spolupráci.

Kontaktovat nás můžete na tel. +420 739 205 552 nebo na emailu jazykovka@sokrates.cz.

Compliance with GDPR